تبلیغات
دانلود آهنگ های مهرزاد - بیوگرافی مهرزاد
 
منوی اصلی
صفحه اول
پست الکترونیک
ارتباط با ما
تبدیل به صفحه خانگی
زیباترین قالب های وبلاگ

نویسندگان
  (25)

آرشیو ماهانه
  اسفند 1393 (1)
  آذر 1393 (2)
  شهریور 1393 (3)
  مرداد 1393 (3)
  تیر 1393 (2)
  فروردین 1393 (1)
  مرداد 1392 (1)
  دی 1391 (1)
  آبان 1391 (1)
  شهریور 1390 (1)
  مرداد 1390 (2)
  تیر 1390 (6)
  خرداد 1390 (2)


جستجوگرخبرنامه

با عضویت در خبرنامه از بروز شدن این وبلاگ با خبر شویدلوگودونی

Clickkon.com | بزرگترین مرکز دانلود رایگان در ایران
 
 

 تبلیغات

Clickkon.com | بزرگترین مرکز دانلود رایگان در ایران


  بیوگرافی مهرزاد
برای خواندن بیوگرافی کامل مهرزاد
 

به ادامه مطلب مراجعه کنید
.
بیوگرافی مهرزاد :

مهرزاد متولد 19/6/1366 در زنجان چشم به جهان گشود . وی  یکی از نابغه های رپ غرب کشور می باشد . در سال 1384 و 1383 به همراه دوست صمیمی خود بهمن دوئل به عنوان شنونده موسیقی رپ با این سبک آشنا شد و به طور حرفه ای پیگیر کارهای پخش شده بود. تا اینکه در سال 1385 اولین تراک رسمی خود را در حین انجام خدمت وظیفه عمومی زیر نظر رئوف داتیس و پدرام امینی ابیانه (بنیان گذار سبک فلامینگو در خاورمیانه) با نام دل خون در تهران منتشر و ضبط کرد . در همان حین دومین کار مهرزاد با نام مرگ یاس با همکاری حمید اکبری پخش گردید . پس از اتمام آن دوران مهرزاد در اوایل سال 1386 دوهمکاری با امین چاووشی و مصطفی یگانه داشت . آهنگ DON’T LOVE MEE که با امین چاووشی پخش شده بود بهترین آهنگ بیا تو رپ از نظر کاربران انتخاب شد و همچنین از آهنگ خودکشی (با همکاری مصطفی یگانه ) نیز استقبال خوبی شد.

سال 1387 و 1388 همزمان با تأسیس بکس سلاطین و راه اندازی این لیبل اوج فعالیت حرفه ای مهرزاد نام گرفت که در این سال تراک های زیادی با همکاری این گروه ( بهمن دوئل – وحید آئل – سیاوش هایل و ساغر ) پخش و ضبط شد. تراک هایی مانند : خوشبختی – اشک مادر ( همکاری با بهمن دوئل ) – جوجو ( همکاری با باران ) – پت و مت ( همکاری با وحید آئل ) – عشق خیالی و بکس سلاطین ( همکاری با سیاوش هایل و وحید آئل ) – حکم قلب – دوست دخترم و قصه ساز ( همکاری با وحید آئل ) و فانوس خاموش ( همکاری با بهمن دوئل و ساغر )  نمونه هایی از تراک های پخش شده مهرزاد و بچه های سلاطین رکورد بود .

در سال 1389 فان تراک شاد و جالبی از مهرزاد با نام لپ لپ با همکاری بچه های زنجان در قالب Feat صورت گرفت که استقبال زیادی ازش شد (  ساغر-میلاد دلتا-وحید وان تایم و سلفار ) .

 مهرزاد در سال 1389 بخاطر مسائلی که هیچوقت عنوان نشده با تمام بچه های زنجان قطع رابطه کرد و در هیچ محفل موزیک و استدیویی زنجان حضور پیدا نکرد وهیچ همکاری با بچه های زنجان نکرد و تنها کار پخش شده از وی در این سال با نام بای0241 بود که در تهران ضبط و پخش شد . بعد از خداحافظی مهرزاد از زنجان موج انتقادات به سمت وی شکل گرفت و تا به امروز مهرزاد یک تنه در برابر انتقادهای رپرهای زنجان و شنونده ها ایستاده است .

مهرزاد در همان سال لیبل بکس سلاطین را منحل کرد و به کارآموزهای خود ( وحید آئل – سیاوش هایل ) که زیرنظرش قواعد رپ را یاد گرفته بودند سپرد و ناپدید شد.

تا اینکه مدتی بعد از سکوت اولین آهنگ مهرزاد با نام "من مغرور نیستم" با موضوعی انتقادی در اوایل سال 1390 ضبط و پخش شد.

شاید بهترین تصمیم مهرزاد جدایی از لیبل 0241 و پیوستن به 021 بود که همکاری های جدید مهرزاد با بچه های 021 را فراهم کرد و پیشرفت های مهرزاد شروع شد .

اواسط سال 1390 اولین تراک مهرزاد با نام "رسیدیم به آسمونا" با لیبل 021 پخش شد  و مورد استقبال بچه های پایتخت قرار گرفت و باعث شد مهرزاد پله های ترقی رو سریعتر طی کنه .

تراک بعدی مهرزاد با علی تکتا و ایلیا ایرانیا در آهنگ "فقر و ف.ح.شا در ایران" بود که یکی از بهترین همکاری های غرب کشور نام گرفته بود و آهنگسازی و تنظیم تکتا و همکاری مهرزاد و ایلیا سر زبان ها افتاده بود.

بعد از این تراک به درخواست بچه های ایرانیا ، مهرزاد به این گروه پیوست و زیرنظر تکتا و ایلیا فعالیت کرد و 2تراک هم ضبط شد ولی هیچوقت به دلایلی پخش نشد!

اواخر سال 1390 مهرزاد با رضا پیشرو طرح همکاری داشت و زیرنظر پیشرو که مهرزاد همیشه ایشون رو استاده خودش میدونه فعالیت هاش رو شروع کرد تا اینکه یکسال بعد و دوره دیده شدن زیرنظر استادش اولین تراک مهرزاد با نظارت و آهنگسازی رضا پیشرو و تنظیم علیرضا حاکم با نام " به امید خورشد " پخش و بچه های غرب کشور و پایتخت رو شوکه کرد .

سال 1391 به دلیل مشکلات شخصی پیش اومده ، مهرزاد از دوران اوج خودش و همکاری کردن با بزرگان رپ فارسی عقب موند و راه خودش رو به سمت دیگه ای عوض کرد .

اولین کار مهرزاد در سال 1391 "only for behnaz" نام داشت که موضوعی لاو و عمیق داشت و مورد استقبال شنونده ها قرار گرفت . در همان زمان آهنگ بعدی مهرزاد با نام"چشای خیس" با موضوعی دیس لاو پخش شد که سومین آهنگ برتر رپفا نام گرفت و استقبال بسیار خوبی ازش شد. آهنگ "به یاده تو" سومین آهنگ پخش شده مهرزاد در این سال بود که موضوع این آهنگ هم ترکیبی از لاو - دیس لاو بود.

سال 1392 که بسیاری از رقیب های وی صحنه را ترک کرده بودند مهرزاد دوباره در تلاش بود که به روزهای اوج خود برگردد و به هدف خود نیز رسید. اولین تراک پخش شده مهرزاد در این سال با همکاری امیر آرتر بود که این آهنگ با نام "دوستت دارم" پخش شد و این آهنگ نیز با لیبل 021 و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. تلاش های مهرزاد ادامه داشت و خستگی ناپذیر به کارش ادامه میداد تا اینکه یک آهنگ غیر رسمی با عنوان "یه روز خوب بیاد" که جزء کارهای غیر رسمی مهرزاد به صورت خام و نظارت رضا پیشرو روی پیج فیسبوکش رفت (دیس به سروش هیچکس) و این آهنگ یکی از کارهای جالب و فان مهرزاد نام گرفت و استقبال بی نظیری ازش شد. اما تلاش ها همچنان ادامه داشت و  آهنگ " همه چی داغونه " با همکاری باربد پخش شد و یکبار دیگه مهرزاد رو با استایل جدیدش سر زبان ها انداخت .

سال 1393 سال مهرزاد بود و بهترین همکاری تاریخ رپ زنجان شکل گرفت . آهنگ "بیا برگرد" با همکاری احمد سولو از طریق تمام سایت های معتبر موزیک پخش شد و همه رو شوق زده کرد .

دو ماه بعد نوبت دومین سورپرایز مهرزاد بود که فرا رسید و آهنگ "صدای نت خدا" با آهنگسازی و تنظیم علیرضا حاکم پخش شد و بار دیگه اسمش رو بقیه هنرمندای زنجان و غرب کشور سایه انداخت تا جایی که الان از مهرزاد به عنوان "شاه غرب کشور" یاد میکنن.

خبر خوب دیگه اینه که بزودی آهنگ جدید مهرزاد با نام " کجا سرت گرمه؟" با آهنگسازی و تنظیم احمد سولو 25مردادماه پخش خواهد شد و این شاید ادامه ی پیشرفت های بزرگ این نابغه ی رپ غرب کشور باشه!

 

ممنون از همتون – به امیده پیشرفت رپ غرب کشور - نویسنده : امیرمحمد ( با همکاری مهرزاد )

 

دانلود آهنگ های مهرزاد از وب شخصی www.rap4faz.mihanblog.com

 

ارتباط با مهرزاد : 

Facebook: mehrzad.hiphopi         instagram: mehrzadhiphopi  

     Line: meehrzad         kik: meehrzad+| نوشته شده توسط در یکشنبه 12 مرداد 1393 و ساعت 07:52 ب.ظ  پیامها


 مطالب گذشته

 بغضم گرفته آهنگ جدید مهرزاد و احمد سولو - دیگه طاقت ندارم دمو - دیگه طاقت ندارم هی دل ساده دمو - هی دل ساده مهرزاد - هی دل ساده کجا سرت گرمه؟ دمو - کجا سرت گرمه بیوگرافی مهرزاد کجا سرت گرمه؟؟  صدای نــــٌـــت خدا احمد سولو - مهرزاد - بیا برگرد COMING SOON همه چی داغونه COMING SOON دوستت دارم به یاده تو ؟؟؟ only for به امیده خورشید چشای خیس رسیدیم به آسمونا فقر2ایران مغرور نیستم کانون هوادارن مهرزاد بیوگرافی و مصاحبه مهـــرزاد


نظر سنجی
دوست دارید مهرزاد چه سبکی بخونه؟ 
موضوعات
 

لینكدونی
آرشیو لینكدونی


دوستان و همكاران
بزرگترین مرکز دانلود رایگان


آمار بازدیدها
امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :

گرد آورنده قالب

All Rights Reserved 2006-2009 © Producer : Clickkon.Com | Powered bY : MihanBlog